Perfektné miesto pre najkrajšiu

Romantickú svadbu

Vytvorte si Váš neopakovateľný zážitok v Péchy

BUDE PRE NÁS CŤOU USPORIADAŤ VAŠU SVADBU.

UŽITE SI JEDINEČNÚ ATMOSFÉRU
NÁŠHO HISTORICKÉHO KAŠTIEĽA
A ELEGANTNÉHO STANU

Vstúpte na naše panstvo a naplnite Vaše zmysly romantickou a vášnivou atmosférou prostredia. Budovy a zariadenia vsadené do elegantného priestoru dvojhektárového parku sú ideálnym miestom pre Vašu svadbu.

RENOMÉ JEDNÉHO
ZO SIEDMICH NAJROMANTICKEJŠÍCH
HISTORICKÝCH HOTELOV
Z 18 EURÓPSKYCH KRAJÍN

nás zaväzuje a sme nato hrdí, že Vám vieme ponúknuť idylické miesto
pre Váš VEĽKÝ DEŇ.

auto pred kastielom

KAŠTIEĽ

Kaštieľ je najúžasnejšie miesto nášho rezortu. Jednotlivé miestnosti vytvárajú jedinečný priestor s odkrytými tehlovými a kamennými stenami s perfektnou akustikou. Kryštálové lustre, svietniky, veľké zrkadlá, krby a nakoniec japonský salónik dotvárajú dokonalú atmosféru kaštieľa. Elegantná terasa so stĺporadím a schodmi ponúka nádherný výhľad na park a okolie.

kastiel
ČAROVNÉ MIESTO NA USPORIADANIE VAŠEJ BOHÉMSKEJ SVADBY

Je pre nás cťou usporiadať Vašu svadobnú oslavu v období mesiacov Apríl-November po vyhotovení ponuky pripravenej podľa Vašich predstáv. Celý areál Vám môže byť k dispozícii. Civilné obrady sú v parku, cirkevné v priľahlom kostole Sv. Alžbety oproti nášmu parku. Kapacita je pre max. 150 hostí.

stan z vonku

PÁRTY STAN

Elegantný stan v strede parku ponúka veľkorysý priestor pre 150 hostí. Sviatočná atmosféra a pocit útulnosti je vytvorený bielym baldachýnom, lustrami vyrobenými na mieru, okrúhlymi stolmi a veľkým tanečným parketom. Pre prípad studeného počasia je stan vybavený profesionálnymi ohrievačmi.

stan interier
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram