Prežite noc v prostredí s jedinečnou atmosférou a šarmom.

Izby & Apartmány

SPOJENIE ORIGINÁLNEHO BUTIKOVÉHO ŠTÝLU
S ATMOSFÉROU PÔVODNÉHO HISTORICKÉHO
RODINNÉHO SÍDLA PREKVAPÍ
AJ ZCESTOVANÝCH HOSTÍ.
Naše spálne sú oázou pohodlia a ponúkajú skutočný komfort a relax.
 Každá z piatich izieb má jedinečný charakter, zariadené sú starožitným nábytkom, historickými a súčasnými obrazmi na stenách a prírodnými látkami v krásnych odtieňoch. 
Masívny nábytok, pôvodné drevené sprchy a parkety v mahagónovej farbe vyrobili miestni remeselníci z nášho vlastného červeného smreku. Vázy s kvetmi a čerstvé sezónne ovocie dotvárajú príjemnú atmosféru priestorov.

Family Suite No. 1

HOSTÍ 4 + 1 | VEĽKÁ A MALÁ SPÁLŇA SPOJENÁ S KÚPEĽŇOU | 60 M2
Náš Family Suite No. 1 pozostáva z priestrannej hlavnej spálne a útulnej menšej izby, ktoré sú prepojené kúpeľňou. Elegantné prostredie s jemnými pieskovými a zelenými tónmi vyžarujú pocit blízkosti prírody, pokoja, harmónie a pohodlia. Tkaniny z vlny a bavlny zvýrazňujú originálny charakter nábytku z masívneho dreva, zatiaľ čo doplnky dodávajú ušľachtilé akcenty. Z veľkých okien si môžete vychutnať nádherný výhľad na park.

Suite No. 2

HOSTÍ 2 + 1 | 42 M2
Tento romantický apartmán očarí svojou ľahkosťou a pôvabom. Nástenná maľba zobrazuje idylický výjav krajiny z 18. storočia, jemné modré odtiene stien a tkanín šíria pocit pohody a tvorivosti a pomáhajú vám pokojne zaspať. Či už v parku, alebo v tomto nádhernom úkryte - oddýchnite si v našich tichých zákutiach, aby ste si mohli čítať alebo len tak sedieť a nasávať krásu a pôvab okolia.

Suite No. 3

HOSTÍ 2 + 1 | 35 M2
Zvláštnosťou tohto svetlom zaliateho apartmánu sú jeho dve úrovne: Vstupná hala, šatník a kúpeľňa sa nachádzajú na hornej úrovni. Priestranná spálňa leží o tri schody nižšie, zdobia ju pôvabné prvky spojené s témou pečenia chleba a kreslá čalúnené poťahmi z bývalých vriec na múku. Obilie symbolizuje prosperitu a istotu, múka a chlieb sú symbolmi života a vitality - a práve to nám pripomína táto krásna izba.

 Suite No. 4

HOSTÍ 2 + 1 | 40 M2
V našom parku žije nespočetné množstvo spevavcov. Táto izba rozpráva o nich svoj vlastný príbeh v súlade s našou vášňou pre prírodu. Rozloženie priestoru je rovnaké ako v Suite No. 3 - aj tu bývate na dvoch úrovniach. Čím je tento apartmán výnimočný? Bezpochyby je to veľkoformátový motív tapety - pôsobí povzbudzujúco a vzrušujúco, pričom množstvo červených akcentov dodáva energiu a radosť zo života. Červená farba dodáva detailom v miestnosti energiu a radosť zo života, francúzsky joie de vivre. V Anglicku zas plati porekadlo “The early bird catches the worm”!

Room No. 5

HOSTÍ 2 | 24 M2
Toto je naša najmenšia izba, ale je taká pohodlná a útulná! Pri zarariaďovaní nás inšpirovala láska Georga de Péchy k športu, najmä k tenisu - približne pred sto rokmi dal postaviť prvý tenisový kurt v regióne. Zvláštna je aj farebná kombinácia izby s vlastnou malou kúpeľňou: červené prvky vás naplnia dynamikou a radosťou zo života, zatiaľ čo čierne posilnia vašu čistotu a sebavedomie.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram