Rezervujte si Váš pobyt a objavujte náš jedinečný

Hotel & Rezort

AERIAL VIEW
Spoznajte atmosféru životného štýlu šľachty ako za starých čias.
UŽITE SI NEZABUDNUTEĽNÉ CHVÍLE V SPOLOČNOSTI SVOJICH PRIATEĽOV A RODINY V TOMTO SÚKROMNOM RAJI, KTORÝ VÁS BUDE ROZMAZNÁVAŤ POKOJOM, RELAXÁCIOU A NAPLNÍ VÁS NOVOU ENERGIOU.
Uncle Pavel

Boutique Hotel

MALÝ VEĽKOSŤOU, VEĽKÝ OSOBNOSŤOU. NÁŠ JEDINEČNÝ BOUTIQUE HOTEL SA VYZNAČUJE VEĽKOU DÁVKOU OSOBITÉHO CHARAKTERU.
“Zážitok z vidieckeho sídla Péchy” je kombináciou mnohých prvkov: Začnite deň príjemnými raňajkami. Ak máte chuť, prejdite sa so šálkou cappuccina po našom panstve. Nájdite si čas na prečítanie niektorej z našich kníh a časopisov v našej čitárni. Zahrajte si šach, spoločenské hry, alebo aj na klavíri. Vychutnajte si pokojnú hudbu pri krbe.

Máte chuť na koktail alebo drink kedykoľvek počas dňa? Obslúžte sa v našom Honesty Bare. Zahrajte si tenis na našom kurte. Vyberte sa do sauny. Objednajte si masáž alebo lekciu jógy. Vychutnajte si náš bezplatný popoludňajší čaj s domácim koláčom.

Náš Boutique hotel je stelesnením útulnosti a pohodlia - s krbmi v každom salóne, večerami pri sviečkach, historickým a autentickým nábytkom vyrobeným na mieru miestnymi remeselníkmi, starými rodinnými portrétmi a vázami s kvetmi všade naokolo. Spoločný dlhý stôl v jedálni umožňuje vynikajúce stolovanie pre 14 hostí.
Kaštieľ Péchy
POSTAVENÝ V 18. STOROČÍ
Jedno z najoriginálnejších sídiel súčasnosti
Salóny kaštieľa s nespočetným množstvom sviečok a krištáľovými lustrami, so starožitným nábytkom a veľkými zrkadlami, s krbom a barom vyžarujú jedinečnú atmosféru. Oslavujte vo veľkej tanečnej sále. Vychutnajte si vynikajúcu večeru v jedálni. Dajte si drink a relaxujte v japonskom salóniku, ktorý obklopujú odhalené tehlové a kamenné steny. Vyfajčite cigaru alebo sa nadýchajte čerstvého vzduchu na elegantnej, stĺpmi obloženej terase s nádherným výhľadom na park a okolie. Salóny s dokonalou akustikou sú ideálne na rôzne hudobné podujatia a koncerty.

Péchy Club House

SPA, TENIS & KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ
Bývalý dom záhradníka, ktorý je teraz zrekonštruovaný ako multifunkčný klubový priestor, zaujme svojím osobitým vidieckym šarmom. Vedľa tenisového kurtu ponúka súkromné wellness prostredie s krbom, saunou a fitnes. Pozvite svojich priateľov na zápas. Dajte si potom saunu alebo relaxačnú masáž.

Chceli by ste ochutnať pečené prasiatko alebo naše plnené pečené kačice na červenom víne? Vychutnajte si grilovanie na terase z miestnych farmárskych špecialít. Oslávte výročie svadby so svojimi milovanými. Alebo chcete usporiadať obchodné stretnutie na pokojnom mieste? Péchy Club House vám splní všetky vaše želania vďaka rustikálnej terase, ktorej súčasťou je stará studňa, kamenná pec na drevo a gril na drevené uhlie, pojme až 70 hostí.

Horné poschodie môžete využiť ako konferenčnú miestnosť pre 40 hostí, na rodinné oslavy, obedy, večere alebo obchodné stretnutia. Všetky priestory sú bezbariérové.

Párty stan

Nádherné miesto na organizovanie osláv
V súlade s našou povesťou "jedného zo siedmich najromantickejších hotelov medzi historickými hotelmi Európy" sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť idylické miesto pre akúkoľvek vašu oslavu. Náš elegantný Párty stan uprostred parku ponúka veľkolepý priestor na oslavy "pod holým nebom" až pre 150 hostí.

Útulnú atmosféru vytvára biely baldachýn, ručne vyrobené lustre, elegantné okrúhle stoly a veľký tanečný parket. V prípade chladného počasia je náš Párty stan vybavený profesionálnymi ohrievačmi.

Plánujete svadbu? Alebo oslavujete významné jubileum? Chcete pozvať svojich zákazníkov na výnimočnú firemnú udalosť? Je nám cťou zorganizovať vašu oslavu v mesiacoch apríl až november, pričom vám pripravíme cenovú ponuku na mieru podľa vašich individuálnych požiadaviek. Celé sídlo vám bude k dispozícii.
1 H&G - MARQUEE

Anglický park

Uprostred udržiavaného parku sa majestátne týči 250-ročný červený buk
V parku si hostia môžu vybrať z množstva aktivít od tenisu, hry boccia, kroketu, odpočinku na slnku a čítania alebo prechádzok po bielych štrkových cestičkách až po tiché zákutia s terasami.

Uprostred parku sa majestátne týči 250-ročný červený buk. Starobylý ovocný sad s čerešňami, jabloňami, hruškami a orechmi Vás pozýva na zber ovocia. Po pergole sa šplhajú vistérie, smutné vŕby rámujú potok, javory, lipy a platany poskytujú tieň a hniezdenie mnohým druhom vtákov.

Máte chuť na tradičný anglický piknik v tieni starých líp? Obed pod romantickou pergolou? Koncert pod hviezdami? To a ešte oveľa viac Vám umožní množstvo terás a otvorených priestorov nášho dvojhektárového anglického parku. Čo tak športový deň s kolegami? Môžete si prenajať celý náš vonkajší areál s tenisovým a volejbalovým ihriskom, hrami boccia a kroket a streľbou zo vzduchových pušiek alebo kuší.
PODĽA VÁŠHO ŽELANIA SI MÔŽETE PRENAJAŤ NIEKTORÉ ČASTI REZORTU PÉCHY CASTLE, ALEBO AJ CELÉ SÍDLO
MÔŽEME VÁM PRIPRAVIŤ CENOVÚ PONUKU PODĽA VAŠICH INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK.
KONTAKTUJTE NÁS
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram