Naplánujte Váš teambuilding, športové dni, 
pracovné stretnutia a oslavy

Firemné Eventy

ZISTIŤ VIAC

Množstvo jedinečných priestorov nášho rezortu umožňuje vyhovieť Vašim predstavám o úspešnom firemnom podujatí. Péchy Castle Hotel ponúka jedinečné miesto na eventy a stretnutia, ktoré prispôsobíme Vašim individuálnym požiadavkám.

Priestory rezortu umožňujú vytvárať rôzne scenáre pre teambuilding, športové dni, pracovné stretnutia a oslavy. Je to trochu ako v divadle, môžete si zvoliť podľa akcie Vaše javisko: Hľadáte intímne miesto pre Vaše pracovné stretnutie, alebo konferenciu? Chcete zorganizovať koncert v parku, alebo večer v kaštieli pri sviečkach? Chcete prekvapiť Vašich hostí s party na rustikálnej terase s parádnou grilovačkou? Alebo zorganizovať elegantnú módnu prehliadku v kaštieli? Pri plánovaní eventov sa fantázii nekladú medze.

Boutique Hotel

Vybavenie "Zážitkového Boutique Hotela" je zárukou pohodlia a komfortu. Krby v každom salóne, starožitný nábytok a portréty predkov vytvárajú atmosféru relaxu pre večere pri sviečkach. Decentné osvetlenie nad dlhým jedálenským stolom pre 14 hostí je zárukou pre dokonalý
kulinársky zážitok pre všetkých.

Naplníme Vaše priania čarovnou atmosférou Vašich snov.

Kaštieľ

Historický kaštieľ je najvýraznejším miestom rezortu. S odhalenými kamennými a tehlovými múrmi, kryštálovými lustrami a množstvom svietnikov vytvára jedinečné priestory pre Vaše stretnutia. Elegantná terasa so stĺporadím ponúka nádhernú panorámu parku a okolia.

Párty stan

Náš elegantný Párty stan uprostred parku ponúka veľkolepý priestor na oslavy až pre 150 hostí. Útulnú atmosféru vytvára biely baldachýn, ručne vyrobené lustre, elegantné okrúhle stoly a veľký tanečný parket. V prípade chladného počasia je náš Párty stan vybavený profesionálnymi ohrievačmi.

Clubhouse

Multifunkčný Clubhouse zaujme najmä vidieckym šarmom. Jeho rustikálna terasa so starou studňou, kamennou pecou, jabloňami a grilom na drevené uhlie ponúka priestor pre približne 70 hostí. Horné poschodie budovy sa dá využiť napríklad ako zasadacia miestnosť na workshopy a teambuildingy pre 40 osôb. Slúži však aj ako miestnosť na jogu, jedáleň na oslavy alebo obchodné stretnutia. Všetky priestory sú bezbariérové.

TEAMBUILDING A ŠPORTOVÉ DNI


Plánujete pre Vašich pracovníkov a ich rodiny s deťmi teambuilding, alebo športový deň? 

Príďte a užite si športové hry a aktivity spojené s históriou jedinečného prostredia Péchy Castle.
V nádhernom anglickom parku je priestor na tenis, volejbal, lukostreľbu, bocciu, kroket a bedminton. Po športových aktivitách pre Vás radi pripravíme neformálnu grilovačku s ľudovou hudbou. Pomôžeme Vám pri príprave a zabezpečení eventu a s výberom občerstvenia podľa Vášho želania.

Možnosti prenájmu v priestoroch Péchy:
- tenisové ihrisko
- volejbalové ihrisko
- bedmintonové ihrisko
- terasy pre bocciu, kroket a lukostreľbu
- sauna, sprchy, toalety
- parkovanie v našich priestoroch

Catering:
- Poskytujeme kompletný catering formou bufetu, barbecue, atď.
- V prípade individuálnych požiadaviek Vám pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.

Športový program:
- Pripravíme športový program na mieru pre Vašich pracovníkov, ich rodiny a deti
- Ukážeme Vám športové hry, ktoré podporujú kolegialitu a súťaživosť.

Priestory pod holým nebom
na spoločenské a kultúrne aktivity

Park & Zariadenia

Tradičný anglický piknik v tieni starých líp? Brunch pod romantickou pergolou? Koncert pod hviezdami? To všetko a ešte viac je možné na terasách a priestoroch nášho dvojhektárového anglického parku. Ako uskutočniť úspešný športový deň pre Vašich pracovníkov?
Náš priestor pre outdoor aktivity si môžete prenajať na tenis, volejbal, bocciu, kroket, streľbu zo vzduchoviek a lukostreľbu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram